Aktuality

Víceúčelové a dětské hřiště Bačetín

Víceúčelové a dětské hřiště u Rotundy je otevřeno. V tuto chvíli je provoz na hřišti neomezen. Tento stav je zkušební a bude trvat jeden měsíc. Po té situaci vyhodnotíme a buď provoz omezíme rezervačním a jiným systémem nebo zde zůstane nadále volný pohyb. Vše záleží na chování návštěvníků. 

Velkoobjemový odpad jaro 2021

Za mateřskou školou je přistaven kontejner na velkoobjemový odpad. Nepatří sem elektrický, nebezpečný ani biologický odpad. Děkujeme, že třídíte.

Úřední hodiny změna

Od 1.4.2021 jsou na obecním úřadě nově upraveny úřední hodiny.

Pondělí - 15,00 - 18,00

Středa - 8,00 - 12,00

V případě nutnosti kdykoliv po telefonické domluvě.

Očkovací centrum Rychnov nad Kněžnou

Od 22.3.2021 je nově Očkovací centrum v Rychnově nad Kněžnou v budově Společenskéko centra v Panské ulici v místnostech bývalé knihovny. V nemocnici se již neočkuje! Pokud jste byli první dávkou vakcíny proti covid naočkováni v nemocnici, druhou dávku již dostanete ve Společenském centru. 

Jarní brigáda 2021

Současná situace nepřeje společným setkáním, i když by byla vlastně pracovní... Je Vás mnoho, kteří rádi pomáháte při úklidu obce. Pokud se tedy chcete zapojit i letos, můžete si v kanceláři starostky vyzvednout pytle ke sběru odpadků v příkopech podél příjezdových cest do obce. Za pomoc budeme rádi!

Jste zde: Home Aktuality